YEAR: 2017          HOSTED BY: Fermanagh, Cavan and Monaghan
Division 1 Cup New York (North America) 3-07 Portlaoise (Laois) 0-02
Division 1 Shield Gowna (Cavan) 3-08 St Broughan’s (Offaly) 3-07
Division 2 Cup South London (Britian) 2-08 St Gabriel’s (Galway) 3-03
Division 2 Shield Ballyhaise (Cavan) 5-07 Cremartin (Monaghan) 4-03
Division 3 Cup Castleknock (Dublin) 4-05 Mungret St Paul’s (Limerick) 0-04
Division 3 Shield Mayobridge (Down) 1-11 Emyvale (Monaghan) 1-07
Division 4 Cup Doora Barefield (Clare) 1-05 O’Raghallaigh’s (Louth) 1-03
Division 4 Shield Killinkere (Cavan) 3-06 Clontibret (Monaghan) 0-04
Division 5 Cup Dicksboro (Kilkenny) 1-12 Buttevant (Cork) 2-04
Division 5 Shield Fr. Prendegast Gaels (Kildare) 7-09 Rory O’Moore’s Belturbet (Cavan) 1-01
Division 6 Cup St Nicholas’ (Wicklow) 3-12 Graiguecullen (Laois) 0-03
Division 6 Shield Wolfe Tones (Armagh) 1-07 Laragh United (Cavan) 0-03
Division 7 Cup St Mogue’s Fethard (Wexford) 3-04 Glencar/Manorhamilton (Leitrim) 1-03
Division 7 Shield St Ciaran’s (Roscommon) 3-02 St Mary’s Kiltoghert (Leitrim) 1-05
Division 8 Cup Cappamore (Limerick) 0-06 Lissycasey (Clare) 1-00
Division 8 Shield St Finbar’s (Cavan) 3-06 Devenish (Fermanagh) 2-06
Division 9 Cup Warwickshire (Britain) 1-07 Ballivor (Meath) 1-01
Division 9 Shield St Joseph’s (Leitrim) 2-03 Naomh Brid (Cavan) 1-01
Division 10 Cup Currow (Kerry) 2-10 Clann na Banna (Down) 0-05
Division 10 Shield Killererin (Galway) 1-02 Lamh Dhearg (Antrim) 1-00

 

YEAR: 2016          HOSTED BY: Kerry, West Limerick and North/West Cork
Division 1 Cup Castleknock (Dublin) 3-06 Termon (Donegal) 1-05
Division 1 Shield Celbridge (Kildare) 4-05 Killarney Legion (Kerry) 1-03
Division 2 Cup Castlebar Mitchels (Mayo) 3-10 Killeavy St Moninna (Armagh) 0-03
Division 2 Shield Patrick Sarsfields (Antrim) 2-09 Fossa (Kerry) 0-02
Division 3 Cup South London (Britian) 2-02 Lucan Sarsfields (Dublin) 0-06
Division 3 Shield Coralstown-Kinnegad (Westmeath) 1-04 Castlegregory (Kerry) 1-02
Division 4 Cup Eiré Óg Greystones (Wicklow) 1-08 North London (Britain) 0-04
Division 4 Shield Rathvilly (Carlow) 5-06 Buttevant (Cork) 3-07
Division 5 Cup St Gabriel’s (Galway) 1-07 Gaultier (Waterford) 1-04
Division 5 Shield Thomas Davis (Dublin) 4-12 St Malachy’s Castledawson (Derry) 0-02
Division 6 Cup Killygarry (Cavan) 2-06 Ardfert (Kerry) 2-01
Division 6 Shield Brosna/Knock (Kerry) 1-04 Horeswood (Wexford) 0-04
Division 7 Cup St Nicholas’ (Wicklow) 4-02 Rathmore (Kerry) 1-01
Division 7 Shield Duarigle Gaels (Cork) 4-12 Cill Mhuire (Limerick) 1-01
Division 8 Cup Currow (Kerry) 1-05 Keel/Listry (Kerry) 1-04
Division 8 Shield White’s Cross (Cork) 2-04 Cordal/Scartaglin (Kerry) 1-04
Division 9 Cup Enniskillen Gaels (Fermanagh) 3-04 Fenagh (Carlow) 1-06
Division 9 Shield Abbey Rangers (Kildare) 5-09 Clondegad (Clare) 1-01
Division 10 Cup St Patrick’s (Wicklow) 4-05 Thomastown (Kilkenny) 2-02
Division 10 Shield De La Salle (Waterford) 5-06 Ballydonoghue (Kerry) 0-02

 

YEAR: 2015          HOSTED BY: Carlow, Wexford and Wicklow
Division 1 Cup Austin Stacks (Kerry) 2-12 Naomh Éanna (Wexford) 1-06
Division 1 Shield Athenry (Galway) 2-02 Bray Emmets (Wicklow) 1-03
Division 2 Cup St Eunan’s (Donegal) 2-14 St Pauls (Laois) 1-02
Division 2 Shield Naomh Eoin (Antrim) 4-05 Ardboe O’Donovan Rossa (Tyrone) 2-01
Division 3 Cup Ferbane (Offaly) 3-08 Killoe Og (Longford) 2-03
Division 3 Shield An Tóchar (Wicklow) 3-02 Castletown (Wexford) 0-05
Division 4 Cup St Brigids (Roscommon) 2-07 Ennistymon (Clare) 1-02
Division 4 Shield St John’s Volunteers (Wexford) 2-06 Rathvilly/Rathbhile (Carlow) 2-04
Division 5 Cup St Gabriel’s (Galway) 3-10 Newry Shamrocks (Down) 2-04
Division 5 Shield Newtown GAA (Wicklow) 1-08 Cookstown Fr. Rock’s GAA (Tyrone) 1-04
Division 6 Cup O`Loughlin Gaels (Kilkenny) 1-08 St Mary’s-Kiltoghert/Naomh Muire-Cill Tochairt 0-03
Division 6 Shield Gweedore (Donegal) 1-07 Cloughbawn (Wexford) 1-00
Division 7 Cup Silverbridge (Armagh) 6-07 Kilpeacon (Limerick) 1-00
Division 7 Shield Tempo Maguires (Fermanagh) 2-10 Ilen Rovers (Cork) 2-05
Division 8 Cup Warwickshire (Britain) 1-07 Drumlane (Cavan) 1-03
Division 8 Shield Palatine (Carlow) 5-03 Stratford-Grangecon (Wicklow) 0-03
Division 9 Cup Killucan (Westmeath) 2-03 Breaffy (Mayo) 1-02
Division 9 Shield St Fintan’s G.A.A Club (Wexford) 3-09 Derry Gaels (Wicklow) 1-03
Division 10 Cup Strokestown (Roscommon) 3-06 Danesfort (Kilkenny) 2-02
Division 10 Shield Tourlestrane (Sligo) 3-05 Kildavin-Clonegal (Carlow) 0-05

 

YEAR: 2014          HOSTED BY: Connacht
Division 1 Cup Naas (Kildare) 2-09 Nemo Rangers (Cork) 1-06
Division 1 Shield Bredagh (Down) 3-06 Kileeshil St Mary’s (Tyrone) 3-04
Division 2 Cup All Saints Ballymena (Antrim) 1-07 Portlaoise (Laois) 2-02
Division 2 Shield Clann na nGael (Roscommon) 3-07 Dunshaughlin (Meath) 1-06
Division 3 Cup South London (Britian) 3-02 Aughnamullen (Monaghan) 0-08
Division 3 Shield St Brigids (Roscommon) 2-06 Tinahely (Wicklow) 2-04
Division 4 Cup St Marys (Louth) 1-19 North London (Britain) 0-02
Division 4 Shield Ennistymon (Clare) 0-07 Oranmore-Maree (Galway) 1-03
Division 5 Cup John Mitchels (Kerry) 1-05 Dicksboro (Kilkenny) 2-01
Division 5 Shield Athenry (Galway) 3-09 St Gabriels (Galway) 2-02
Division 6 Cup Donaghmore/Ashbourne (Meath) 2-06 St Marys Aghagallon (Armagh) 1-02
Division 6 Shield Aghamore (Mayo) 4-06 Gaeil Fhanada (Donegal) 1-03
Division 7 Cup Fenagh-St Caillins (Leitrim) 2-03 Mullingar Shamrocks (Westmeath) 1-03
Division 7 Shield Carrickmacross (Monaghan) 7-10 Carrick Sarsfields (Longford) 2-01
Division 8 Cup De La Salle (Waterford) 5-05 St Brigids (Leitrim) 0-05
Division 8 Shield Clonmore (Carlow) 3-02 Leitrim Gaels (Leitrim) 0-08

 

YEAR: 2013          HOSTED BY: Derry
Division 1 Cup Claregalway (Galway) 4-05 Bellaghy (Derry) 1-06
Division 2 Cup Burren (Down) 3-04 O’Donovan Rossa (Antrim) 2-03
Division 3 Cup Clonmel Commercials (Tipperary) 5-09 Blessington (Wicklow) 5-04
Division 4 Cup South London (Britain) 2-01 Ennistymon (Clare) 1-00
Division 5 Cup Glen (Derry) 4-06 St Cailin’s (Leitrim) 3-02
Division 6 Cup Drumsurn (Derry) 1-04 St Rynagh’s (Offaly) 0-06

 

YEAR: 2012          HOSTED BY: Laois
Division 1 Cup St Brigid’s (Dublin) 1-06 Portlaoise (Laois) 0-00
Division 2 Cup New York (North America) 1-07 Burren (Down) 0-04
Division 3 Cup Naomh Eanna (Wexford) 1-04 Ballyroan Abbey (Laois) 0-03
Division 4 Cup Killoe Óg (Longford) 2-03 Newtown Blues (Louth) 0-05
Division 5 Cup Ennistymon (Clare) 1-05 Warwickshire (Britain) 1-04

 

YEAR: 2011          HOSTED BY: Cork
Division 1 Cup Ballymun Kickhams (Dublin) 3-05 St. Michaels (Cork) 1-02
Division 2 Cup St Endas Glengormley (Antrim) 2-04 Newcastlewest (Limerick) 0-04
Division 3 Cup St. Eunans (Donegal) 0-11 Ahan Gaels (Cork) 0-02
Division 4 Cup Moyle Rovers (Tipperary) 3-13 St. Mary’s (Sligo) 3-02
Division 5 Cup O’Loughlin Gaels (Kilkenny) 1-06 Wolfe Tones na Sionna (Clare) 0-02
Division 6 Cup Ballinora (Cork) 2-03 Glanworth (Cork) 0-04

 

YEAR: 2010          HOSTED BY: Derry
Division 1 Cup Na Fianna (Dublin) 3-10 Douglas (Cork) 1-03
Division 2 Cup Moy Davitts (Mayo) 3-06 Stradbally (Laois) 0-04
Division 3 Cup Monaleen (Limerick) 1-09 St. Eunan’s (Donegal) 2-04
Division 4 Cup Northern Gaels (Longford) 2-04 De La Salle (Waterford) 0-00
Division 5 Cup South London (Britain) 0-08 Clonmel Commercials (Tipperary) 0-04
Division 6 Cup Gortletteragh (Leitrim) 3-10 Robertstown (Kildare) 1-02

 

YEAR: 2009          HOSTED BY: Kildare
Division 1 Cup Ballyboden St. Enda’s (Dublin) 2-05 Maynooth (Kildare) 1-03
Division 2 Cup St Peter’s Dunboyne (Meath) 0-07 Cuala (Dublin) 0-04
Division 3 Cup Portlaoise (Laois) 5-04 Monaleen (Limerick) 0-03
Division 4 Cup Starlights (Wexford) 3-08 De La Salle (Waterford) 2-04
Division 5 Cup James Stephens (Kilkenny) 2-07 Clonmel Commercials (Tipperary) 1-06
Division 6 Cup Kilgarry (Cavan) 2-08 Fenagh (Carlow) 1-03

 

YEAR: 2008          HOSTED BY: Cavan
Division 1 Cup Kilmacud Crokes (Dublin) 2-06 Salthill-Knocknacarra (Galway) 0-03
Division 2 Cup Aghamore (Mayo) 2-08 New York (North America) 2-07
Division 3 Cup Naomh Eoin (Antrim) 2-03 Portlaoise (Laois) 1-04
AET
Division 4 Cup North London (Britain) 5-07 Wolfe Tones (Clare) 2-03
Division 5 Cup Dungarvan (Waterford) 1-05 South London (Britain) 0-01
Division 6 Cup Ellistown (Kildare) 3-05 St Farnan’s Boys (Sligo) 2-06

 

YEAR: 2007          HOSTED BY: Leitrim
Division 1 Cup O’Donovan Rossa (Derry) 2-06 Raheny (Dublin) 2-03
Division 2 Cup Clane (Kildare) 1-08 Padraig Pearses (Roscommon) 2-04
Division 3 Cup St. Rynagh’s (Offaly) 1-07 Sean Stinsons (Antrim) 1-01
Division 4 Cup Eire Og/Greystones (Wicklow) 2-03 Clonmel Commercials (Tipperary) 2-01
Division 5 Cup Lancashire (Britain) 5-06 Hertfordshire (Britain) 1-01
Division 6 Cup Drumreilly (Leitrim) 1-04 Eire Og (Roscommon) 1-03
Division 7 Cup Strokestown (Roscommon) 3-01 St. Croans (Roscommon) 1-06

 

YEAR: 2006          HOSTED BY: Wicklow
Division 1 Cup Kilcoo (Down) 3-06 Celbridge (Kildare) 1-03
Division 2 Cup Naas (Kildare) 6-04 Graiguecullen (Laois) 1-06
Division 3 Cup New York (North America) 5-07 Dunloy (Antrim) 1-04
Division 4 Cup Cooley Kickhams (Louth) 1-07 St. Vincent’s (Longford) 0-08
Division 5 Cup San Francisco (North America) 2-10 Dicksboro (Kilkenny) 1-04
Division 6 Cup Thomastown (Kilkenny) 3-02 John Lockes (Kilkenny) 2-02

 

YEAR: 2005          HOSTED BY: Limerick
Division 1 Cup St Sylvesters (Dublin) 2-06 Corofin (Galway) 1-06
Division 2 Cup St. Michael’s (Cork) 3-06 St. Patrick’s (Limerick) 0-01
Division 3 Cup Padraig Pearse’s (Roscommon) 1-06 Doora/Barefield (Clare) 1-04
Division 4 Cup Shelmaliers (Wexford) 0-05 Tinryland (Carlow) 0-03
Division 5 Cup Hertfordshire (Britain) 1-08 London (Britain) 2-01
Division 6 Cup Thomastown (Kilkenny) 0-01 Cappagh (Limerick) 0-00

 

YEAR: 2004          HOSTED BY: Tyrone
Division 1 Cup Corofin (Galway) 2-04 Kilmacud Crokes (Dublin) 0-06
Division 2 Cup Cappagh (Tyrone) 0-05 Athy (Kildare) 0-03
Division 3 Cup Bray Emmets (Wicklow) 0-05 Moyle (Tipperary) 0-01
Division 4 Cup Tinryland (Carlow) 0-10 Warwickshire (Britain) 1-01
Division 5 Cup New York (North America) 3-05 Yorkshire (Britain) 0-02
Division 6 Cup Owen Roes (Tyrone) 2-03 Mooncoin (Kilkenny) 0-03

 

YEAR: 2003          HOSTED BY: Galway
Division 1 Cup Kilmacud Crokes (Dublin) 3-05 Castlebar Mitchell’s (Mayo) 2-05
Division 2 Cup St. Peter’s Dunboyne (Meath) 3-05 St. Bronagh’s Rostrevor (Down) 3-02
Division 3 Cup Scotstown (Monaghan) 2-06 Ahane (Limerick) 2-04
Division 4 Cup De La Salle (Waterford) 4-09 Eire Óg (Carlow) 1-02
Division 5 Cup New York (North America) 2-02 Oileain Arann (Galway) 0-03
Division 6 Cup Lancashire (Britain) 1-06 Brussels (Belgium) 0-03

 

YEAR: 2002          HOSTED BY: Carlow
Division 1 Cup Errigal Ciaran (Tyrone) 1-03 St. Michael’s (Cork) 0-03
Division 2 Cup Crossmaglen Rangers (Armagh) 0-07 Simonstown Gaels (Meath) 0-06
Division 3 Cup Wolfe Tones na Sionna (Clare) 0-09 Kilmallock (Limerick) 0-07
AET
Division 4 Cup Clan na nGael (Roscommon) 4-08 London (Britain) 1-07
Division 5 Cup New York (North America) 1-04 Canada 1-00
Division 6 Cup San Francisco (North America) 5-02 Brussels (Belgium) 0-01

 

YEAR: 2001          HOSTED BY: Tipperary
Division 1 Cup St. Brigid’s (Dublin) 3-06 Wolfe Tones (Derry) 0-04
Division 2 Cup An Ríocht (Down) 1-09 Tullamore (Offaly) 2-02
Division 3 Cup Kilmallock (Limerick) 3-05 Naomh Iosaf (Wicklow) 2-04
Division 4 Cup De La Salle (Waterford) 2-05 Clan na nGael (Roscommon) 0-05
Division 5 Cup Erin’s Own Castlecomer (Kilkenny) 2-05 The Heath (Laois) 0-02
Division 6 Cup Emly (Tipperary) 1-02 Ottawa (Canada) 0-04

 

YEAR: 2000          HOSTED BY: Dublin
Division 1 Cup St. Vincent’s (Dublin) 1-07 St. James/Robert Gaels (Dublin) 0-03
Division 2 Cup Tullamore (Offaly) 2-04 St. Bronagh’s Rostrevor (Down) 1-04
Division 3 Cup Kilmurray-Ilbrickane (Clare) 3-01 Naomh Iosaf (Wicklow) 0-09
Division 4 Cup De La Salle (Waterford) 1-03 Padraig Pearses (Roscommon) 0-04
Division 5 Cup Crumlin (Dublin) 2-06 Good Counsel (Dublin) 0-07
Division 6 Cup Ballyboden St. Enda’s (Dublin) 2-08 St. Brigid’s (Dublin) 0-04

 

YEAR: 1999          HOSTED BY: Clare
Division 1 Cup Salthill-Knocknacarra (Galway) Craobh Chiarain (Dublin)
Division 2 Cup Castlebar Mitchells (Mayo)
Division 3 Cup Tullamore (Offaly)
Division 4 Cup Tinryland (Carlow) 0-10 De La Salle (Waterford) 0-07
Division 5 Cup Newmarket on Fergus (Clare) Kilaloo (Clare)

 

YEAR: 1998          HOSTED BY: Donegal
Division 1 Cup Ballyboden St. Enda’s (Dublin) 6-04 Bellaghy (Derry) 1-02
Division 2 Cup An Ríocht (Down) 2-06 Portlaoise (Laois) 1-06
Division 3 Cup Scotstown (Monaghan) 3-04 Milltown-Malbay (Clare) 1-04
Division 4 Cup Rhode (Offaly) 2-07 O’Hanrahan’s (Carlow) 0-02
Division 5 Cup Warwickshire (Britain) 2-07 Naomh Mhuire 0-04

 

YEAR: 1997          HOSTED BY: Donegal
Division 1 Cup Ballinderry (Derry) 5-05 Round Towers (Dublin) 2-05
Division 2 Cup Cookstown (Tyrone) 3-09 Pearse Og (Armagh) 3-07
Division 3 Cup Cavan Gaels (Cavan) 3-08 Scotstown (Monaghan) 0-02
Division 4 Cup St Ciaran’s Ardagh (Limerick) 3-04 Tramore (Waterford) 2-05
Division 5 Cup Warwickshire (Britain) 2-05 Lancashire (Britain) 1-01

 

YEAR: 1996          HOSTED BY: Mayo
Division 1 Cup Ballinderry (Derry) 2-06 Na Piarsaigh (Cork) 1-02
Division 2 Cup O’Donovan Rossa (Antrim) 0-10 Crossmaglen Rangers (Armagh) 1-01
Division 3 Cup Cavan Gaels (Cavan) 1-04 Rhode (Offaly) 1-02
Division 4 Cup Monaleen-Milford (Limerick) 4-02 Tramore (Waterford) 2-05
Division 5 Cup Dicksboro (Kilkenny) 4-07 Glasgow (Scotland) 0-04

 

YEAR: 1995          HOSTED BY: Mayo
Division 1 Cup Corofin (Galway) 1-08 Mayobridge (Down) 1-02
Division 2 Cup Garrycastle (Westmeath) 0-04 Tullyhanna (Armagh) 1-01
Garrycastle win on pens AET
Division 3 Cup Strokestown (Roscommon) 0-05 Bannow-Ballymitty (Wexford) 0-01
Division 4 Cup New York (North America) 2-01 Enniskillen Gaels (Fermanagh) 0-04
Division 5 Cup Ballyhaunis (Mayo) 5-07 Ardagh (Mayo) 2-01

 

YEAR: 1994          HOSTED BY: Kerry
Division 1 Cup Clane (Kildare) 1-05 Erins Isle (Dublin) 1-03
Division 2 Cup Ballina Stephenites (Mayo) 5-03 Ballyduff (Kerry) 0-02
Division 3 Cup Kingscourt Stars (Cavan) 0-05 Fethard (Tipperary) 0-05
Kingscourt Stars take the title after extra-time
Division 4 Cup Enniskillen Gaels (Fermanagh) 4-06 Dungarvan (Waterford) 1-02
Division 5 Cup Dicksboro (Kilkenny) 2-03 Fossa (Kerry) 1-05

 

YEAR: 1993          HOSTED BY: Kerry
Division 1 Cup Round Towers (Dublin) 2-09 Simonstown Gaels (Meath) 2-06
AET
Division 2 Cup Sarsfields (Antrim) 1-06 Killeavy (Armagh) 0-06
Division 3 Cup Bray Emmets (Wicklow) 1-06 Edenderry (Offaly) 2-02
Division 4 Cup Ardfi nnan (Tipperary) 4-03 St. Senan’s (Limerick) 2-07
Division 5 Cup Beale (Kerry) 3-01 Fossa (Kerry) 1-05

 

YEAR: 1992          HOSTED BY: Meath
Division 1 Cup Clonduff (Down)
Division 2 Cup Portlaoise (Laois)
Division 3 Cup St. Fursey’s – Geraldines (Louth)
Division 4 Cup Leo Casey’s (Longford)

 

YEAR: 1991          HOSTED BY: Meath
Division 1 Cup Laune Rangers (Kerry) 2-06 Ballinderry (Derry) 0-02
Division 2 Cup Newry Shamrocks (Down) 0-09 Portlaoise (Laois) 1-05
Division 3 Cup Horeswood (Wexford) 3-05 Raheen/Killeigh (Offaly) 0-07
Division 4 Cup St. Loman’s (Westmeath) 5-15 Wolfe Tones (Longford) 0-02

 

YEAR: 1990          HOSTED BY: Galway
Division 1 Cup St. Finbarr’s (Cork) 1-05 Ballinderry (Derry) 0-01
Division 2 Cup Omagh St Enda’s (Tyrone) 2-06 St. Faichs (Wicklow) 1-01
Division 3 Cup Michael McGrath’s (Waterford) 3-03 Cloch Chean Fhaola (Donegal) 1-02
Division 4 Cup Coolera-Strandhill (Sligo) 1-07 Eire Og (Clare) 1-02

 

YEAR: 1989          HOSTED BY: Galway
Division 1 Cup St. Finbarr’s (Cork)
Division 2 Cup Sarsfields (Kildare) 2-05 Crossmolina Deel Rovers (Mayo) 1-05
Division 3 Cup St. Brendan’s (London)
Division 4 Cup Michael McGrath’s (Waterford)

 

YEAR: 1988          HOSTED BY: Kildare
Division 1 Cup St. Finbarr’s (Cork)
Division 2 Cup Killybegs (Donegal)
Division 3 Cup Donaghmore (Tyrone)
Division 4 Cup Shannon Gaels (Clare)

 

YEAR: 1987          HOSTED BY: Kildare
Division 1 Cup Shane O’Neills (Armagh) 2-04 Mervue (Galway) 1-05
Division 2 Cup The Gaels (Louth) Warrenpoint (Down)
Division 3 Cup Killybegs (Donegal) 1-05  Lurgan (Cavan) 1-01
Division 4 Cup Eire Og (Clare)

 

YEAR: 1986          HOSTED BY: Cork
Division 1 Cup Nemo Rangers (Cork) 4-11 Renmore (Galway) 2-06
Division 2 Cup St. John’s (Antrim) 1-06 Youghal (Cork) 1-04
Division 3 Cup Omagh St. Enda’s (Tyrone) 1-10 Clara 0-04
Division 4 Cup Eire Og, Nenagh (Tipperary) 4-04 Tramore (Waterford) 0-04

 

YEAR: 1985          HOSTED BY: Cork
Division 1 Cup Salthill (Galway)
Division 2 Cup Warrenpoint (Down)
Division 3 Cup St. Brendan’s (London)
Division 4 Cup Enniskillen (Fermanagh)

 

YEAR: 1984          HOSTED BY: Cavan
Division 1 Cup St. Finbarr’s (Cork) 2-04 St. Brigid’s (Dublin) 0-01
Division 2 Cup Ardee Minors (Louth) 2-05 Baltinglass (Wicklow) 2-04
Division 3 Cup Patrick Sarsfield (Antrim) 1-09 Caulry (Westmeath) 0-00
Division 4 Cup Tullow (Carlow) 4-08 Castletara (Cavan) 0-01

 

YEAR: 1983          HOSTED BY: Cavan
Division 1 Cup St. Nicholas (Cork) 2-02 Mervue (Galway) 0-04
Division 2 Cup Portlaoise (Laois) Monaghan Harps (Monaghan)
Division 2 Cup St. Claret’s (London) 6-07 Killygarry (Cavan) 0-03

 

YEAR: 1982          HOSTED BY: Cavan
Division 1 Cup Erins Isle (Dublin) 0-02 Salthill (Galway) 0-01
Division 2 Cup Clonmel Commercials (Tipperary) 3-03 Rathnew (Wicklow) 0-03